ÔSMACI PRIPRAVILI ŠKÔLKÁROM

Už po tretí rok, takmer tradične, pripravili naši ôsmaci pre škôlkarov divadelné predstavenie. Predstavenie Nevedko a jeho dobrodružstvá bolo v prevedení  živého vystúpenia kombinovaného s bábkovým, pričom na výrobe bábok aj kulís sa výdatnou mierou podieľali. Od prezentovali 5 predstavení (jedno aj pre našich prvostupniarov) a detiskám sa veru páčilo. Tobôž, keď ich po predstavení čakala sladká odmena a CD čko s prezentáciou našej školy. Už len treba dúfať, že aspoň niekoľkým z nich sa u nás páčilo natoľko, že prídu k nám aj na zápis.

A ako sa vodilo Nevedkovi v našej škole? Pozrite si video z predstavenia. Rozhodne sa Nevedko práve pre našu školu? Možno mu v rozhodnutí pomôže video, ktoré škôlkari dostali od nášho vedenia.

About kronikaszs

Naša škola si v názve nesie DOTYK, pričom ako škola rodinného typu sa snažíme dotýkať ľudí najmä srdcom a ľudskosťou. Záleží nám na vedomostnom vzraste našich žiakov, ale aj na ich osobnostnom vývoji. Žiaci, ktorí našu školu opustia, sa neboja prijímať životné výzvy, vedia využiť svoj potenciál a talent v produktívnej činnosti.

Posted on 20. decembra 2011, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: