NIE KAŽDÝ DEŇ JE (HVIEZDNA) NEDEĽA

Sem-tam si podáte ruku s nesprávnym dňom, a skutočne nemusí byť najlepší, sem-tam sa vám v živote podarí stretnúť aj pár výnimočných, v ktorých sa odhodlane zoznámite: „Teší ma!“. Takéto potom nikdy neoľutujete a stanú sa súčasťou vášho erárneho ja.

Výnimočný, hviezdny, deň nerobí z oblohy dennej tú mesačnú, zaliatu žiarou, poslaním hviezdneho dňa je stať sa sluhom každého žiariaceho detského očka; dotknúť sa ho spôsobom, až sa z toho nedá zaspať. Takto „na nezaspanie“  dnes možno to zaspávanie vyzerá v prípadoch našich milých malých návštevníkov, ktorí prišli 29. 1. 2012 do ružomberskej Koniarne – jednoducho iba zažiť HVIEZDNY DEŇ. Inštitúcie pani zriaďovateľky PaedDr. Eleny Šlávkovej (SZŠ, SŠKD, SŠCVČ, SSZČ) totiž pre všetky deti, ktoré túžia stať sa hviezdami, pripravili popoludnie plné aktivít, šantenia, zábavy, súťaženia, tancovania, hrajkania, a to bez ohľadu na vek.

…. VIAC NÁJDETE TU

About kronikaszs

Naša škola si v názve nesie DOTYK, pričom ako škola rodinného typu sa snažíme dotýkať ľudí najmä srdcom a ľudskosťou. Záleží nám na vedomostnom vzraste našich žiakov, ale aj na ich osobnostnom vývoji. Žiaci, ktorí našu školu opustia, sa neboja prijímať životné výzvy, vedia využiť svoj potenciál a talent v produktívnej činnosti.

Posted on 4. februára 2012, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: