HK☺ ALEBO ☺KOPNUTÍ MÚZOU VO VYŠSOM LEVELI

Naši víťazi školského kola HK sa dňa 22. 3. 2012 zúčastnili obvodného kola, ktoré každoročne usporiadava LKS Lipt. Mikuláš v spolupráci s CVČ Elán Ružomberok.

Darinke Mackovej a Kristínke Chlepkovej ďakujeme za rezprezentovanie našej školy na úrovni,

Jožkovi Špirkovi (4. ročník)  gratulujeme k obhájeniu krásneho 3. miesta v kategórii PRÓZA I. Jožko dokázal, že je talentovaný a svojou poctivou prípravou a prácou na texte je ukážkovým príkladom pre ostatných, že všetko má zmysel a každá práca prináša svoje ovocie.

A tešíme sa ešte o čosi viac…Naša žiačka Dianka Jadroňová (4. ročník) vyhrala 1. miesto v kategórii POÉZIA I. a to pre nás znamená, že postupuje do krajského kola do Martina. So svojou básňou ZLATÁ RYBKA presvedčila porotu, že nielen rozprávkovo vyzerala, ale v prvom rade jej umelecký prejav bol na rozprávkovo vysokej úrovni. Od poroty zožala veľkú pochvalu a komplimenty a svoju dvojmesačnú prípravu tak korunovala víťazstvom. Aj tento príklad nech poslúži pre všetky “chtivé” deti, ktoré chcú na sebe ďalej pracovať, pretože  úspech sa zaručene po príprave a tvrdej makačke dostaví.

VIDEO PRÍSPEVOK

Zúčastneným teda ďakujeme za reprezentáciu školy, výhercom gratulujeme a postupujúcej držíme palce, nech sa jej práca zúročuje a jej talent rozvíja! 🙂

About kronikaszs

Naša škola si v názve nesie DOTYK, pričom ako škola rodinného typu sa snažíme dotýkať ľudí najmä srdcom a ľudskosťou. Záleží nám na vedomostnom vzraste našich žiakov, ale aj na ich osobnostnom vývoji. Žiaci, ktorí našu školu opustia, sa neboja prijímať životné výzvy, vedia využiť svoj potenciál a talent v produktívnej činnosti.

Posted on 25. marca 2012, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: